همکف غربی (درب اصلی)

بازار ستاره قشم، نقشه و پلان طبقه همکف غربی درب اصلی بازار ستاره

همکف شرقی (ورزشگاه)

بازار ستاره قشم، نقشه و پلان طبقه همکف شرقی درب ورزشگاه بازار ستاره

طبقه اول

بازار ستاره قشم، نقشه و پلان طبقه اول بازار ستاره

مجتمع ستاره قشم با زیر بنای 13790 متر مربع در 3 طبقه و مشتمل بر 652 واحد ، اولین مجتمع تجاری استان هرمزگان و جزیره قشم در دهه 70 فعالیت خود را آغاز کرده است .

عمده فعالیت فروشگاه های مجتمع ستاره ارائه کالاهای خانگی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، لوازم منزل و پوشاک زنانه ، پوشاک مردانه ، پوشاک بچگانه ، کیف ، کفش ، مواد غذایی ، و …  است.

جزیره قشم

یکی از جزایر خلیج فارس است که به‌عنوان بزرگترین جزیرهٔ ایران و خلیج‌فارس در استان هرمزگان قرار دارد.از نقاط دیدنی این جزیره: جنگل‌های حرا، غارهای خربس، تنگه چاهکوه، دلفین‌های آبی، خلیج فارس، درهٔ ستاره‌ها، جزایر ناز، و غار نمکدان است.

این جزیره از شمال به شهر بندرعباس، مرکز بخش خمیر و قسمتی از شهرستان بندرلنگه، از شمال‌شرقی به جزیرهٔ هرمز، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره هنگام و از جنوب‌غربی به جزایر تنب بزرگ و کوچک و بوموسی محدود می‌گردد.

نزدیک‌ترین بندر در ساحل اصلی کشور به جزیرهٔ قشم، بندرعباس است که فاصله آن تا محل سربندر قشم ۸/۱۰ مایل دریایی (۲۰کیلومتر) است. نزدیک‌ترین فاصله این جزیره به ساحل اصلی کشور، در دماغهٔ شمالی جزیره، در محل بندر لافت (در جزیرهٔ قشم) تا بندر پل، در شهرستان خمیر (در ساحل اصلی کشور) که فاصله آن در حدود یک مایل دریایی (۱۸۰۰ متر) بوده و محل احداث پل خلیج‌فارس خواهد بود.